Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > دربارهی ما

تاریخ ما
Taizhou Sinohere در تایژو، ژجیانگ چین واقع شده است، در سال 2008 پس از نزدیک به 10 سال توسعه، Sinohere امروز تبدیل به یک تولید کننده بسیار حرفه ای و قابل اعتماد محصولات در فضای باز است. بازار اصلی ما آمریکای شمالی و اروپا است، ما می پذیریم OEM؛ همچنین ما با خلاقیت توسط مشتریان طراحی و تولید می کنیم؛ البته ما همچنین محصولات اصلیتری داریم. هدف ما این است که "با توجه به اهداف" شرکت کنیم!


کارخانه ما
کارخانه ما حدود 10،000 متر مربع را پوشش می دهد، ما 120 کارمند داریم، فروش سالیانه ما به 6 میلیون دلار می رسد، کارخانه دارای تجهیزات تولید کامل، خطوط تولید پیشرفته، تیم طراحی حرفه ای و تیم فروش است، ما می توانیم بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم هر زمان.


محصول ما
چترهای خورشیدی، مبلمان حصیری، چادر، مبلمان متخلخل، صندلی چرخدار، میز تاشو


برنامه کاربردی
باغ، حیاط، ساحل، کافی شاپ، هتل، میدان عمومی و تمام مکان هایی که نیاز به لذت بردن از زمان های خوب است.


گواهی ما
صدور گواهینامه ایزو، انواع گواهینامه های محصول از آمریکای شمالی و اروپایی، برای اطمینان از اینکه مشتریان می توانند محصولات را با موفقیت به فروش برسانند.


بازار تولید
بازار اصلی ما فروش آمریکای شمالی و اروپا است، با فروش سالیانه 6 میلیون دلار، مشتریان شامل واردکنندگان، عمده فروشان، انواع سوپرمارکتها و غیره هستند.


خدمات ما
Sinohere توجه ویژه ای به مفهوم سرویس دارد. برای پرس و جو مشتری، ما با اولین تماس با مشتریان برای درک نیازهای واقعی مشتریان از طریق ارتباطات دقیق به طوری که ما می توانیم به مشتریان بهترین قیمت و زمان تحویل ارائه می دهند. در تولید، ما به سرعت تولید را به مشتریان اعلام می کنیم. بعد از تحویل، ما همچنین فروش مشتری را پیگیری خواهیم کرد، هرگونه سؤال میتواند بازخورد به موقع برای ما باشد، ما بر این باوریم که تیم حرفه ای ما خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد.