Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

بهترین قیمت Pergola Metal 3X4X2.65M Double Top Outoor Gazebo

بهترین قیمت Pergola Metal 3X4X2.65M Double Top Outoor Gazebo

Gazebo یک لمس کاربردی را به هر فضای زندگی در فضای باز اضافه می کند. پوشش پلی استر ارائه دهنده راه حل کامل سایه در حالی که حفظ احساس پاک است. قاب فولادی اطاق خواب است با دوام و با شبکه های قابل تنظیم برای تعطیل گاوصندوق برای اضافه کردن سایه و یا حفاظت از شب از عناصر. این قطعه کامل برای هر چیز از آرامش در آرامش به مهمانان سرگرم کننده است.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

بهترین قیمت Pergola Metal 3X4X2.65M Double Top Outoor Gazebo

Gazebo یک لمس کاربردی را به هر فضای زندگی در فضای باز اضافه می کند. پوشش پلی استر ارائه دهنده راه حل کامل سایه در حالی که حفظ احساس پاک است. قاب فولادی اطاق خواب است با دوام و با شبکه های قابل تنظیم برای تعطیل گاوصندوق برای اضافه کردن سایه و یا حفاظت از شب از عناصر. این قطعه کامل برای هر چیز از آرامش در آرامش به مهمانان سرگرم کننده است.شرح


مورد شماره G002

قطب بالا 1 × 8 × 18 × 0.6 میلی متر

قطب اصلی 20 x 20 x 0.6mm

پارچه سایبان 140g / m2 پلی استر ضد آب

پوشش 1 8 0g PA پلی استر ضد آب


کارخانه ما


ما تاجو Sinohere خود را در Taizhou، چین داریم. کارخانه باغ David007s از سال 2008. کارخانه ما تقریبا 16000 متر مربع را با 200 کارگر ماهر اشغال می کند.

 

ما یک کسب و کار برای تامین کنندگان کسب و کار مبلمان مبلمان با کیفیت بالا برای هر دو بازار داخلی و قرارداد است. اگر به کیفیت بالا، بهترین ارزش و خدمات عالی نیاز دارید، ما برای کمک به شما هستیم.

 

کیفیت فرهنگ ماست ما تیم فنی حرفه ای برای کنترل کیفیت و توسعه نوآوری ایجاد کرده ایم. با مدیریت قدرتمند و تیم QA و QC.

 

ما همچنین وعده داده ایم که محصولات با کیفیت بالا را بدون تاخیر حمل و نقل ارائه می دهیم تا به خواسته های بازار برسیم. و ما همچنین وعده به مشتریان با محصولات روند معتبر و قیمت های رقابتی را تامین می کنند.  


factory.jpgHot Tags: بهترین قیمت فلزی حصاربازار 3x4x2.65m double top outaz gazebo، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت، نقل قول، خرید، ارزان، تخفیف
پرس و جو