Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبلمان بالکن: برای ایجاد فضای آرامش در فضای باز منحصر به فرد خود را
- Aug 30, 2017 -

برای یک دوست با یک بالکن، نحوه خرید یک میز و صندلی بالکن یک مشکل سردرد است. یک روز شلوغ، سریع و یا بعد از ظهر تعطیل، برای پیدا کردن یک مکان برای استراحت، هر دو در تماس پنهان و در فضای باز، بالکن های شخصی تبدیل شده است انتخاب اجتناب ناپذیر، پس چگونه ما می توانیم رضایت از مبلمان بیرونی بالکن، انتخاب مبلمان بالکن، خوب برای زندگی اوقات فراغت خود را در فضای باز، اضافه کردن یک خوش تیپ، انتخاب بد، ممکن است به عقب رانده، و غم و اندوه افزایش یافته است.
بنابراین برای بالکن، چگونه باید با مبلمان بالکن مطابقت داشته باشیم؟

برای فضای نسبتا کوچک است، مجهز به نوسانات چوب دستی است که این رایحه ترین مبلمان بالکن است و نه هزینه های فضای کم را نیز پایین می آورد، اوقات فراغت بر روی کتاب های خوانده شده یا چشمان بسته بسته شده، خانواده نیز می توانند استفاده را تغییر دهند.

مبلمان بالکن یکی از رایج ترین میزها و دو صندلی است که مناسب تر برای یک فضای بالکن کمی بزرگتر است. جداول و صندلی های ساده چوب دستی، هر دو شیک و فراغت، هنگامی که استفاده نمی شود نیز می تواند به شکل شراب قرار داده، قلب نیز خوشحال است. اگر شرایط اقتصادی اجازه می دهد، به یک مجموعه بالایی از مبلمان بالکن، بلکه 360 درجه چرخش، به نوبه خود سرگیجه، کیفیت محصولات من لوله خیلی خوب نیست.

اگر فضا به اندازه کافی بزرگ باشد یا به سادگی تراس بزرگتر، انتخاب محدوده مبلمان بالکن گسترده تر است، مجموعه ای از تاتامی یا جدول چوب خیزران چهار صندلی به طور تصادفی مطابقت دارد. کنار کنار با یک چتر نجات کامل.

البته اگر فضای کامل باشد، این امکان را نیز فراهم می کند که بودجه همچنین به اجاق گاز، تعطیلات آخر هفته و دوستان برای خوردن کباب، نوشیدن آبجو، روزهای چت، زندگی نیز خوب باشد، اگر با بخاری مجهز باشد، حتی در زمستان، در یک شب روشن، هنوز هم می توانید از زندگی در فضای باز با دوستان خود لذت ببرید.
انتخاب مبلمان مبلمان بالکن بیش از حد است، بدون توجه به نحوه انتخاب، چگونگی مطابقت، تا زمانی که برای خود مناسب است مناسب است، تا زمانی که مناسب برای مبلمان بالکن خود را، شما می توانید مطمئن باشید که لذت بردن از در فضای باز زندگی اوقات فراغت