Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چین تولید انواع مختلف صندلی چرخ دار باغ فلزی
- Dec 20, 2017 -

توضیحات محصول

چین ساخت انواع مختلف سبک صندلی نوسانی باغ


شرح مواد

و ضخامت دیواره قطعات پلاستیکی بیش از 8 میلی متر است.

کلمهای اصلی همه ستون اصلی از لوله های فولادی گالوانیزه با قطر 114mm و ضخامت دیوار 2.2mm ساخته شده است. کیفیت و استاندارد فنی مطابق با الزامات استاندارد ملی GB / T3091-2001 است.


بستر های نرم افزاری همه سیستم عامل ها با سوراخ کردن ورق های فولادی ضد زنگ 2.2mm ضخیم با قطر 6 میلی متر شکل می گیرند. کیفیت و استاندارد فنی مطابق استاندارد EN1176 اروپا است.


سایر قطعات فلزی تمام قطعات فلزی از لوله های فولادی گالوانیزه با قطر 60، 48، 38، 32، 28 و ضخامت دیواره 2.2 میلیمتر ساخته شده اند. کیفیت و استاندارد فنی مطابق با الزامات استاندارد ملی GB / T3091-2001 است.


اتصالات تمام اتصالات فلزی ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا یک بار بازیگران تشکیل شده است. پس از پرداخت پردازش، تمام گوشه های تیز دور و صاف است. تمام پیچ از فولاد ضد زنگ # 314 ساخته شده است که مطابق استاندارد GB / T1221-1992 است.


طناب و توری طناب و طناب طناب قایق بادبانی با کیفیت بالا با قطر 14mm و 16mm وارد شده است، حاوی داخلی سیم فولاد گالوانیزه با استحکام بالا.چرا ما را انتخاب کن

1. امن

تمام طرح ها و محصولات ما به شدت با توجه به استانداردهای ایمنی بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام قسمت های آن به بچه ها آسیب نمی رسانند. تمام قطعات فلزی صاف است و قطعات پلاستیکی غیر سمی هستند، املاح ضد اشعه ماوراء بنفش، مطابق با استاندارد کلاس FOOD.


2. تجربه

ما طراحی شده توسط طراحان بسیار با تجربه که به منافع و احساسات شما متکی هستند. با شخصیت های ضخیم و> 3. کیفیت بالا

ما معتقدیم کیفیت روح محصولات است. ما اطمینان می دهیم که پس از مدت زمان طولانی و یا حتی در شرایط آب و هوایی سخت، محصولات ما در شرایط بسیار خوبی نگه می دارد. تمام قطعات دوام بالا بین دمای -50 ° C ~ 50 ° C حفظ خواهد شد.


4. رقابتی

برای محصولات مشابه با همان کیفیت و همان استاندارد، ما به شما کمترین قیمت را پیشنهاد می کنیم. با همان مقدار پول، از طرح های با تجربه تر، تحویل سریع تر، دستورالعمل نصب حرفه ای و خدمات بسیار بهتر لذت خواهید برد.


بیشتر درباره ما

1. تصویر شرکت


2. موارد واقعیماموریت ما

برای همه آنچه که ما انجام داده ایم، ما انجام می دهیم و تنها برای یک هدف، انجام می دهیم که همانند مأموریت ما است