Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نمایندگان چه نوع بالکن میز و صندلی؟
- Aug 30, 2017 -

نمایندگان چه نوع بالکن میز و صندلی؟ سطح زندگی داخلی بیشتر و بیشتر است، بیشتر و بیشتر مردم ویلاها و اتاق های بالکن بزرگ را برای لذت بردن از زمان در معرض نور خورشید خریداری می کنند، اما با مشکل مواجه خواهند شد: چه موادی برای انتخاب میز و صندلی بالکن؟ جدول بالکن را انتخاب کنید و صندلی باید در نظر بگیرید مشکل مبلمان بالکن آسان است توسط باد، آفتاب، باران پوشیده شده است. بنابراین انتخاب مواد متفاوت است.

بنابراین، نیازهای مواد بالکن و صندلی به طور کلی بالاتر از الزامات مبلمان داخلی است. انتخاب عمومی مواد ساج چوب، مواد آلومینیوم ریخته گری، میز بالکن و صندلی مواد مانند چوب خیزران است.

من شخصا توصیه می کنم استفاده از بالکن و صندلی مواد مانند چوب خیزران. گردنبند مصنوعی عمومی استفاده از چوب پنبه خام، این نوع از تمیز کردن چوب پنبه راحت، سطح صاف، سختی قوی است. هنر مدرن مدرن و منحصر به فرد، باعث می شود تا مبلمان چوب خیزران با توجه به راحتی ارگونومیک، رنگرزی مدرن را بافته شود.
بالکن جداول و صندلی
کوکتل مصنوعی مصنوعی می تواند ضد رطوبت، ضد پیری، ضد اشعه ماوراء بنفش باشد، بنابراین لازم نیست که مراقبت از آن داشته باشید. مبلمان گردن نه تنها حفاظت از محیط زیست سالم، طراوت طبیعی است، بلکه دارای تهویه خوب، ویژگی های راحت و عملی است.