Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه یک صندلی از استخر را انتخاب کنید؟ استخر روباز صندلی نرمال اندازه
- Aug 30, 2017 -

ورود تابستان، ما به تدریج شنا کردیم. شنا کردن خسته می خواهید استراحت کنید باید یک صندلی راحتی استخر داشته باشید تا لذت ببرید از شنا لذت ببرید. صندلی استراحت به شما اجازه می دهد تا از یک زندگی راحت در طول سال لذت ببرید. پس چه نوع استخر صندلی راحت تر است؟

استخر صندلی را می توان تقسیم به: صندلی چوب جامد، صندلی پلاستیکی، صندلی سالن روتختی تقلید.
Recliner جامد یک ماده طبیعی است که قادر به نشان دادن کیفیت زندگی است، اما صندلی چوبی آسان نیست که بعد از مرطوب خشک شود، بنابراین معمولا سالن چوب در استخر سرپوشیده استفاده می شود.
صندلی های پلاستیکی آسان برای پوشاندن، آسان برای حمل، و لازم نیست که به نظر آب باران.
یک صندلی از جنس چوب خیزران وجود دارد، این نوع از نیمکت شکل مانند صندلی چوب خیزران وجود دارد، اما مواد PE می شود. می تواند کیفیت زندگی را در خارج از منزل بدون نگرانی در مورد باران نشان دهد.
مقدمه ای بر اندازه صندلی سالن استخر

صندلی های چوبی معمولا بهترین انتخاب برای باشگاه ها، حیاط ها و دیگر استخرهای شنا است، که عموما اندازه 30 * 19 * 65 * 30 سانتی متر است. چوب ضد خوردگی است، با ضد اشعه ماوراء بنفش، ضد ترک خوردگی، پوست و دیگر ویژگی ها، تغییر شکل در طول سال در فضای باز.

بدون شک برنامه ریزی پلاستیکی انتخاب یک صندلی ساده در استخر است. صندلی پلاستیکی خود بسیار قوی است، وزن سنگین را تحمل می کند، به طور کلی، به اندازه کافی استراحت پلاستیکی آسان است. صندلی استراحت 127 * 58 * 72 سانتی متر است. دلیل این که استراحت پلاستیکی برای یک استخر ساده مناسب است این است که این نوع چترباز ارزان قیمت است.

صندلی سوئدی مصنوعی بسیار انسانی طراحی شده است، حمایت از یک مفهوم راحت، سالم و گرم مبلمان است. سطح صاف، انعطاف پذیری خوب، اندازه برای 71 * 204 * 56cm. این صندلی استخر سالن آسان برای تمیز کردن، بسیار سبز و سالم است.