Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استاندارد برای اندازه میز ناهار خوری و صندلی برای مبلمان گاه به گاه
- Aug 30, 2017 -

مردم مدرن در خرید مبلمان در محیط داخلی و یا در فضای باز صندلی ناهار خوری میز صندلی، اغلب به اندازه استاندارد از میزهای ناهار خوری و صندلی برای ایجاد سردرگمی، این مقیاس استاندارد جدول و پارامترهای اندازه صندلی برای مرجع شما:

Fangtai: 800 میلیمتر x 800 میلیمتر مربع و 1200 میلیمتر x 800 میلیمتر مستطیل شکل یک اندازه جدول معمول استفاده شده است. اگر صندلی را می توان به پایین جدول کشید، یک گوشه کوچک نیز می تواند یک میز شش صندلی قرار داده، میز را بخرید تا بعضی از آن را بیرون بیاورد، بهتر است که این نوع از پایه های میز را به برخی از آنها تقلیل دهید. Mesa ارتفاع استاندارد 710-740 میلی متر است، مناسب برای استفاده است، میز ناهار خوری از مبلمان فضای باز در فضای باز و اندازه صندلی ناهار خوری به طور عمده با اوقات فراغت راحت است.

میز گرد: اگر مبلمان سالن مجموعه مربع، مستطیل شکل است، می توانید از یک میز گرد استفاده کنید، سپس تنظیم فضای بهتر را دریافت کنید. یکی از مزایای میز گرد این است که در تعداد کرسی ها بیشترین میزان را دارد. تا زمانی که صندلی به دور از میز بیفتد، می توانید بسیاری از مردم را نشکنید، نه صندلی مربعی در گوشه ای که ناخوشایند است. قطر 600 میلی متر گرد می تواند 2-3 نفر نشست، 750 میلی متر می تواند 4-5 نفر نشسته، 900 میلی متر می تواند 5-6 نفر نشسته، 1050 میلی متر می تواند نشستن 6-7 نفر، 1200 میلی متر می تواند 8-9 نشستن. به طور کلی، واحد های کوچک و متوسط و خانواده ها، اندازه اتاق غذاخوری، مانند 1200 میلی متر اغلب بیش از حد بزرگ است، می توان به یک میز گرد 1050 میلی متر دستور داد، همان می تواند 8-9 نشست، اما به نظر می رسد فضای بیشتر . اگر شما بیش از 900 میلی متر میز برنج استفاده می کنید، اگر چه می توانید بسیاری از مردم نشسته، اما صندلی بیش از حد ثابت ثابت نیست. اگر در یک میز 1200 میلیمتری 8 صندلی قرار دهید، بسیار شلوغ است. 4-6 صندلی را می توان بر روی تاشو گذاشت.

مرحله باز کردن و بسته شدن: همچنین به عنوان پسوند جدول شناخته می شود، می تواند یک میز گرد 900 میلی متر یا 1050 میلی متر باشد تا جدول 1350-1700 میلیمتر یا بیضی که برای واحدهای کوچک و متوسط در زمان صلح و استفاده انسانی مناسب باشد. هنگامی که شما تصمیم به توجه به ساختار مکانیکی آن، باز کردن و بستن برای صاف کردن، صاف کردن، آسان برای هماهنگی به موقع برای خوب است، گسترش جدول است بخش های کلیدی راهنمای گسترش، مواد لوازم جانبی راهنمای مسیر باید انتخاب کنید آلیاژ آلومینیوم.

صندلی غذاخوری: میز صندلی صندلی صندلی ارتفاع 430 میلیمتر و 480 میلیمتر است، راحت تر می شود. صندلی بیش از حد بسیار کم است، خوردن راحت نیست، بنابراین مناسب نیست که روی مبل بخورید. بعضی از صندلی های ناهارخوری، کوسن های 50 میلیمتری را دارند، و گاه به گاه مارها شکل دارند، اما به همان اندازه صندلی هایی که در بالا ذکر شد، راحت نیستند.