Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آموزش نحوه قضاوت در خارج از منزل جداول و چوب صندلی چرخ خیاطی مجموعه مبلمان چوب دستی
- Aug 03, 2018 -

مبلمان گردنبسته بخش عمده ای از مبلمان در فضای باز است، جداول در فضای باز و صندلی ها کیفیت مردم در خرید بیشتر مورد توجه است، در هر صورت، هیچ کس نمی خواهد خود را فقط خرید یک بار خود را از مبلمان خریداری شده در فضای باز است.

پس چه کیفیت میز و صندلی در فضای باز باید چه باشد؟ در حال حاضر، مبلمان حصیری در فضای باز استاندارد ایمنی دارد، شماره استاندارد en581-1: 2006، این از استاندارد اتحادیه اروپا است که تعدادی از جداول و صندلی های بیرونی را برای ایمنی، الزامات و نیازی به کیفیت مبلمان در فضای باز تعیین نمیکند. در این رابطه، همچنین باید بسیاری از درک خود را خرید. از نظر استفاده، کیفیت جداول و صندلی های بیرونی باید دارای ویژگی های زیر باشد: 1، قوی و پایدار. این کیفیت پایه جداول و صندلی های سوئدی است.

HTB1AglqewDD8KJjy0Fdq6AjvXXaz.jpg_.webp.jpg

جابجایی میز و صندلی در فضای باز نسبتا بزرگ است و در صورتی که این جداول و صندلی در فضای باز و یا حتی "سرباره توفو"، در استفاده از شکننده، در صورتی که جداول و صندلی های بیرون از منزل برطرف شود، تجربه مشتری منفی خواهد بود. 2، حفاظت از سطح خوب. این نشان دهنده عملی بودن جداول و صندلی های بیرونی است، نه تنها احساس خوب، برای میزهای بیرونی و صندلی نیز حفاظت از خود بسیار مهم است. به عنوان مثال، جداول آلیاژ آلومینیوم و صندلی یا جداول و صندلی های آهن، سطح اغلب از صنایع دستی خیاطی استفاده می شود، بنابراین نه تنها احساس خوب، سبک زیبا، روی میز و سطح صندلی مواد نیز نقش محافظ خوبی بازی می کند.

همانطور که همه ما می دانیم، آهن در معرض هوا آسان به زنگ زدگی، و سپس استفاده از چوب خیزران PVC برای تهیه یک لایه محافظ روی سطح صندلی آهن، سطح لایه رنگ به راحتی آسیب دیده است. 3، ایمنی بالا. استاندارد en581-1: 2006 عمدتا بر ایمنی جداول و صندلی های بیرونی تأکید دارد و نیاز به ساخت لبه ها، گوشه ها و لبه های جداول و صندلی های بیرونی برای جلوگیری از آسیب رساندن به کاربران دارد.

البته، ایمنی بر روی ساخت جداول و صندلی های بیرونی در نظر گرفته شده است. 4، طراحی منطقی و انسانی است. جداول و صندلی در فضای باز بخشی از سیستم مدرن اوقات فراغت هستند، بنابراین آنها باید به زیباترین و راحت ترین کاربرها ارائه شوند، از جمله صندلی های استخر برای ارتفاع قابل تنظیم از پشت صندلی، میزهای بالکن و صندلی ها، ترجیحا حاشیه های بزرگ و پشت صندلی راحت و بنابراین روی ناهارخوری راتن