Taizhou Sinohere صنعت و تجارت شرکت، آموزشی ویبولیتین

ما همچنین محصولات اصلی تر را داریم. "خدمت به دقت" هدف از شرکت ما است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سازمان تجارت جهانی در سیاست تجارت هفتم بررسی برای چین چتر پاسیو پاسیو خورشید چتر باغ پاسیو چتر خورشید
- Jul 27, 2018 -

ژنو ژوئیه 11 (شین هوا) سازمان تجارت جهانی (WTO)، مستقر در ژنو، 11 هفتم بررسی خط مشی تجاری چین راه اندازی شد.

در طول مذاکرات دو روزه در 11 و 13 هیئت چینی معرفی سیاست های تجاری چین و تحولات بیش از دو سال گذشته و پاسخ به سوالات مطرح شده توسط دیگر اعضای سازمان تجارت جهانی.

Shouwen معاون وزیر بازرگانی از چین و معاون نماینده از مذاکرات تجارت بین المللی در این نشست معرفی پیشرفت های جدید مهم اصلاحات و باز کردن اقدامات چین در زمینه تجارت و سرمایه گذاری از ژوئیه 2016، و همچنین خود مشارکت فعال در سیستم تجاری چند جانبه و نقش قدرت مسئول. Shouwen گفت که از سال 2001 الحاق به سازمان تجارت جهانی به 2017، چین واردات كالاهاي تجاري 13.5 درصد سال افزایش یافته، دو بار بار سطح متوسط جهانی است. چین تجارت در خدمات 16.7 ٪ سالانه، 2.7 بار برابر میانگین جهانی افزایش یافته است. در سال 2001، شرکت های ایالات متحده به فروش می رسد فقط 45 میلیارد دلار آمریکا در چین و در سال 2016 خود فروش چینی 600 میلیارد تریلیون دلار رسیده است.

2017، شرکت های خارجی تامین مالی در چین 44.8 درصد از کل واردات و صادرات چینی سهام اختصاص.

او اشاره کرد آخرین نظر سنجی توسط اروپا اتاق های بازرگانی در چین، گفت که در 2017 شرکت های اروپایی همچنان برای بهبود عملیات آن در چین، با 66% درصد از شرکت ها مورد بررسی درآمد بیش از سال 2016 و 93 درصد از شرکت های بزرگ اروپایی رشد درآمد. زمانی که چین سازمان تجارت جهانی در سال 2001، او گفت: پیوست چین پرداخت تنها 1.9 میلیارد دلار را برای استفاده از مالکیت معنوی و 28.6 میلیارد دلار رسید در 2017.

2018 کاغذ سفید از آمریکا اتاق های بازرگانی در چین نشان داد که حقوق مالکیت معنوی رتبه دوازدهم در مسائل چالش برانگیز ترین برای ایالات متحده شرکت های سرمایه گذاری در چین، که دیگر مشکلات عمده آنها در عملیات خود روبرو هستند. او گفت که از آوریل سال 2018، چین تا به محاکمه 17 نفر در سازمان تجارت جهانی بود، و 41 مورد شکایت شده.

Patio-outdoor-sun-garden-beach-umbrella.jpg

در هر مورد چین، احترام می گذارد و صادقانه اجرا حکم می کند تنظیمات که در مطابق با مقررات سازمان تجارت جهانی و تلافی توسط حزب prosecuting درخواست. Shouwen گفت که در حال حاضر سیستم تجاری چند جانبه چالش های جدی مواجه است. چین خواستار در اعضای سازمان تجارت جهانی به جرات دفاع از اصول و ارزش های اصلی از سیستم تجاری چند جانبه مانند MFN ملی درمان و درمان های خاص و دیفرانسیل برای کشورهای در حال توسعه و قاطعانه مخالفت با قلدری تجارت، حمایت از تولیدات داخلی و یکجانبه، و به شدت خواستار حل و فصل بن بست های اعضای بدن استینافی در by-election،

آدرس تهدید سیستمیک به سازمان تجارت جهانی از اقدامات یک جانبه است. آن گزارش شده است که تا به حال، در مجموع 42 عضو است ارسال شده 1963 سوالات کتبی به چین، طرف چینی تا به پاسخ سوالات 1627 قبل از موعد مقرر ژوئن 28 ارسال شده است و سوالات باقیمانده خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد در یکی ماه پس از نشست.

مقامات بیش از 30 14 بخش چینی و سفیران چین به سازمان تجارت جهانی، شیانگ ژانگ بررسی اول 11 حضور داشتند. سیاست های تجاری بررسی مکانیزم و مکانیسم مذاکرات تجارت چند جانبه و حل و فصل مناقشه ساز به عنوان سه رکن سازمان تجارت جهانی ذکر شده است. مکانیسم بررسی خط مشی تجاری افزایش شفافیت اعضای سیاست های تجارت از طریق نظارت منظم و بررسی جامع از سیاست های تجاری و پیاده سازی توسط اعضا و شد اعضا مطابق با مقررات سازمان تجارت جهانی و تعهدات. قوانین سازمان تجارت جهانی تمام اعضا در معرض دوره ای مورد توجه است.